Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

Megastron Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak 2020 yılında İzmir’den yaktığımız hizmet ateşi bugün dünyanın birçok ülkesinde profesyonellere ışık tutuyor. İzmir’de bir kıvılcımla başlayan yolculuğumuz Türkiye’nin dört bir yanına, metropollerden en ücra köşeye, zincir otel ve restoranlardan okul kantinine kadar her bölgeye kaliteli/sağlıklı ürün ve hızlı teslimat felsefemizle hayat buluyor.
1000 metrekarelik alana sahip işletmemiz, profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda misyonumuz; müşterilerimizin yüzde 100 memnuniyetini kazanmak ve kaliteli ürünlerimizle sağlıklı yiyecek/içecekler sunulmasını sağlamaktır.
2020 yılında yurt içi satışlarıyla yakaladığımız başarı ve istikrar Megastron Endüstriyel Mutfak Ekipmanları’nı sınırları aşarak uluslararası sahnede boy göstermesini sağladı. Bugün sadece Türkiye’de değil, 10’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat ile herkesin kaliteli ürünlere erişimi için çalışıyoruz..
Vizyonumuz; Megaston Endüstriyel Mutfak Ekipmanları’nı bir dünya markası haline getirmek ve bu yolda ekip arkadaşlarımızla her geçen gün üstüne koyarak çalışmaktır.
Profesyonellerin tercihi Megastron Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak, müşterilerimize Ana mutfak, Set üstü mutfak, Açık büfe teşhir üniteleri , Cafe & bar, Bulaşıkhane, Hazırlık ekipmanları başta olmak üzere A’dan Z’ye geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.
Siz de müşterilerinize kaliteli hizmet ve sağlıklı ürünler sunmak için Megastron Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarını tercih edin…
Unutmayın! Sağlıklı hizmet kaliteli ekipmanlardan geçer…
 

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.